Jdi na obsah Jdi na menu

Leden v naší mateřské škole - 2019

         V měsíci lednu jsme volily klidnější kulturní akce, vzhledem k nevlídnému počasí,  děti zhlédly v MŠ divadelní představení Zimní pohádka, měli  jsme výlet do Ostrova na Muzikálovou pohádku Pyšná princezna a 31.1. budeme mít pořad Já a kytara . Po celý leden jsme krášlili školku zimním vytvářením, výsledky dětských prací jsou vystavené po celé budově.

        Na další měsíce připravujeme mnoho mimoškolních akcí, v nejbližší době připravujeme  tématicky zaměřený  týden Masopust, masopustní karneval a pečení s dětmi masopustních sladkostí.

        Jak zhodnotit rok 2018? Celý rok probíhal v přátelské atmosféře kolektivu MŠ dětí, rodičů . Děti si odnesly mnoho zážitků z mimoškolních akcí, které jsme pro ně připravovaly . Pro nás to byl rok úspěšný, velmi si ceníme spolupráce s rodiči, kteří se aktivně zapojili a také za obrovskou podporu  vedení Města Hroznětín.  Skutečně velkým úkolem pro nás je i nadále usilovat o to, aby se děti zde cítily šťastně a bezpečně.  Veřejnost má možnost  dozvědět se vše o školce na webových stránkách MŠ.

                                                                                                                                                                                                                                                   Hana Cerhová - ředitelka